VALENTIN SEROV (1865 - 1911) Standing nude
Lot 116
estampillé du monogramme de l'artiste en cyrillique
‘VS’ (en bas à gauche)
fusain sur papier
26 x 20 cm
Exécuté vers 1910
Provenance :
Collection du professeur Nikolai Okunev, Prague
Collection privée
Exposé :
Prague, Slovansky Ústav, Retrospektivní vystavy Ruského malírství XVIII.-XX. stol., 1935, no.153
Prague, Národní galerie v Praze, Ruska kresba začátku století, 1971, no.48
Littérature :
Catalogue d’exposition Retrospektivní vystavy Ruského
malírství XVIII.-XX. stol., Prague, 1935, listé p.35,
no.153
Catalogue d’exposition Ruska kresba začátku
století, Prague, 1971, listé, no.48