Изобразительное искусство
среда, 28 октября 2020 - 14:00
Пред. лот
След. лот
LOU FECK (1925-1981)
American Football
Лот
534
400
500
Gouache on board 44 x 34 cm Executed circa 1960 Provenance: Private collection, Italy