Лот 762:
300 400

SCHALJAPIN FEDOR. 1873-1938. Autograph note SCHALJAPIN FEDOR. 1873-1938. Note autographe. 1934.

Signed “F Chaliapin”. Dated 1934 Signée “F Chaliapin”. Datée 1934