Russian Art and History
giovedì 25 novembre 2021 - 14:00
Lotto precedente
Lotto prossimo
ALEXANDER YAKOVLEV (1887-1938) Pagoda Roofs
Lotto
58
1 200
1 500
gouache and watercolout on paper 13.5 x 34.5 cm Provenance: Private collection