Russian Art
martedì 7 luglio 2020 - 14:00
Lotto precedente
Lotto prossimo
ALEXANDER YAKOVLEV (1887-1938)
Pagoda Roofs
Lotto
46
3 000
4 000
Gouache and watercolout on paper 13.5 x 34.5 cm Provenance: Private collection