Beaux-Arts, Design et Objets de Vertu
samedi 26 mars 2022 - 14:00
PIERRE ALECHINSKY (1927) Rossaert
771bis
600
700
signed (lower right) and numbered ‘55/90’ (lower left) lithograph on paper 94 x 56 cm